Líbí se vám tento web?
Tvorba webu s redakčním systémem vám pomůže se prosadit na internetu.
Vaše reklama zde
MacBook Pro 13

S novým MacBook Pro vám půjde psaní pěkně od ruky.

Outlook CRM

Tip na spolehlivý CRM systém pro snadnou komunikaci s klienty.

Texty na web alias web copywriting

Kvalitní texty, které umějí upoutat nejen pozornost zákazníků, ale také vyhledávačů, patří k nezbytné součásti každých webových stránek. Texty na web musejí umět čtenáře nejen zaujmout, ale také upoutat pozornost natolik, aby využil nabízených služeb či si zakoupil nabízené zboží.

Kvalitní texty mají vysoký vliv na úspěšnost webu

Web copywriting neboli umění, jak psát kvalitní a poutavé texty, z velké části ovlivňuje nejen pozice webu ve vyhledávačích, ale také následnou návštěvnost webu zákazníky. Napomáhá tak přirozenou cestou k přímé SEO optimalizaci stránek, přičemž tento způsob optimalizace je vyhledávači velice kladně hodnocen.

Jak má vypadat kvalitní text pro web?

Kvalita textu pro webové stránky se hodnotí především v jeho rozmanitosti a informační hodnotě. Pokud zákazník nenajde co hledá, pak s největší pravděpodobností webové stránky brzy opustí. Pokud však na zákazníka textem zapůsobíte, pak máte vysokou šanci, že využije nabízených služeb.

Při psaní textů pro web je třeba také mít na paměti, že se řídí jinými pravidly, než např. text tištěný v knihách či časopisech. Zákazníci na webových stránkách čtou jinak – vybírají si pouze důležité, nejčastěji ztučněné informace, text musí být také přehledně rozdělen do odstavců.

Důležitým úkolem textu na webových stránkách je také jeho informační hodnota, přičemž se nesmí zapomínat na zásady copywritingu. Správně sepsaný text by měl obsahovat nadpisy a podnadpisy, odstavce, odkazy na důležité stránky a podstránky webových stránek.

Kolik vás bude stát copywriter?

Cena se vždy odvíjí podle počtu normostran (NS), přičemž 1 NS = 1800 znaků. Ceny jsou orientační a závisí na více faktorech, především pak náročnost zadaného tématu, délka zpracování, popř. množství.

Cena 1 NS pro web copywriting (psaní textů pro web) – od 200,- Kč – 600,- Kč

Ukázky námi realizovaných projektů

Vytvoření a otextování celých webových stránek:

http://stehovaci-prace.com/

http://obkladacske-prace.info/

http://pizzamotol.cz/


Máte zájem o vytvoření poutavých textů pro vaše webové stránky (web copywriting)? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Jméno a příjmeni:*   Mám zájem o:*
  Texty pro webPopisky pro eshopPR článkyJiné
     
E-mail:*   Předpokládaná cena za 1 NS textu:*
 
     
Vaše zpráva:*