Líbí se vám tento web?
Tvorba webu s redakčním systémem vám pomůže se prosadit na internetu.
Vaše reklama zde
MacBook Pro 13

S novým MacBook Pro vám půjde psaní pěkně od ruky.

Outlook CRM

Tip na spolehlivý CRM systém pro snadnou komunikaci s klienty.

Copywriting na téma “Jak vybrat…”

Web copywriting na téma “Jak vybrat zboží (myčku, pračku, vrtačku..) či službu” patří k oblíbeným tématům. Tyto články jsou nejen velice pozitivně hodnoceny vyhledávači, ale především vypovídají o určité profesionalitě v oboru a u zákazníka vzbuzují důvěru vůči nabízeným službám. V následujících ukázkách vám nabízím k prohlédnutí některé mnou vytvořené texty na téma “Jak na to…”


Ukázky vybraných textů:

Pro zobrazení celého článku stačí klepnout na odkaz Číst celý článek. Hypertextový odkaz vás přesměruje na konkrétní blog či stránku, na níž je článek umístěn.

informace

Jak na výběr kotle a levnější vytápění

Současná moderní doba umožňuje vytápět dům pohodlně a to především pomocí moderních automatických či plynových kotlů, které se navíc obejdu bez lidské obsluhy. Před tím než si však budete moci dopřát tento komfort, je třeba  věnovat pozornost již samotnému výběru kotle.

Číst celý článek


informace

Jak pečovat o perský koberec?

Perský koberec patří k originálnímu kusu bytové dekorace, který dokonale oživí každý interiér. Pořízení perského koberce vás určitě nebude mrzet, neboť již na první pohled je vidět, že se nejednalo o malou investici.

Číst celý článek


Máte zájem o web copywriting? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Jméno a příjmeni:*   Mám zájem o:*
  Texty pro webPopisky pro eshopPR článkyJiné
     
E-mail:*   Předpokládaná cena za 1 NS textu:*
 
     
Vaše zpráva:*