Líbí se vám tento web?
Tvorba webu s redakčním systémem vám pomůže se prosadit na internetu.

Tvorba webu s redakčním systémem vám pomůže se prosadit na internetu.
Outlook CRM

Zefektivněte svou práci s CRM přímo v Outlooku díky eWay-CRM!

PR články

PR články patří ke speciálním druhům článků, jejichž hlavním úkolem je vytvářet zpětné odkazy a vychvalovat nabízené zboží či služby. Patří tak k nedílné součásti SEO optimalizace, pokud chcete, aby váš web měl na internetu úspěch.

PR články ano či ne?

Názory na PR články se někdy velice liší a to především díky jejich velkému rozmachu v minulých letech, kdy vznikaly tzv. PR farmy, jenž měly za úkol pouze shromažďovat články za účelem rozšiřování zpětných odkazů. Neustálým vývojem a zdokonalováním kritérií pro hodnocení webu vyhledávači však tento trend získal zcela opačný efekt – takto umístěné články mají z hlediska SEO optimalizace prakticky nulový efekt. Je proto velice důležité mít nejen správně napsaný PR článek, ale mít jej také vhodně umístěný.

Jak má správný PR článek vypadat?

Při psaní PR článku je nutné vždy brát na zřetel, že se jedná o článek určený pro rozšiřování zpětných odkazů na dané klíčové slovo. Tak, jako v případě textů na web či popisků pro eshop by i PR článek měl být napsán dle zásad copywritingu , nicméně ne vždy se podaří  zachovat  informační hodnotu.

Kde publikovat PR článek?

Web, na němž bude PR článek umístěn, hraje vysokou roli v kvalitě zpětného odkazu. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost umístění PR článku na některý z našich webů:

http://uver-pujcka.eu/ http://tvorba-webova.cz/ http://moto-auto.eu/
http://byt-dum-zahrada.eu/ http://www.cestovani-dovolena.info/  

Kolik vás bude stát napsání PR článku?

Cena se vždy odvíjí podle počtu normostran (NS), přičemž 1 NS = 1800 znaků. Ceny jsou orientační a závisí na více faktorech, zejména na náročnosti zadaného tématu, délky zpracování, popř. množství. Zpracujeme PR článek na jakékoliv téma.

Cena 1 NS pro web copywriting (psaní textů pro web) – od 200,- Kč – 600,- Kč

Poznámka: Pokud si necháte vytvořit PR článek některým z našich zkušených coypwriterů, pak můžete využít umístění článku na některý z výše uvedených  PR webů ZCELA ZDARMA.

Ukázky námi realizovaných projektů


Máte zájem o vytvoření PR článku? Pak nás neváhejte kontaktovat!

[contact-form-7 id=“4″ title=“Kontaktní formulář  1″]