Líbí se vám tento web?
Tvorba webu s redakčním systémem vám pomůže se prosadit na internetu.
Vaše reklama zde
MacBook Pro 13

S novým MacBook Pro vám půjde psaní pěkně od ruky.

Outlook CRM

Tip na spolehlivý CRM systém pro snadnou komunikaci s klienty.

Jak zvýšit návštěvnost stránek o 200%?

Znáte to…máte nové webové stránky, ale návštěvnost webu je tak mizivá, že nikdo vaše služby nevyužije. Přitom řešení je tak jednoduché – jmenuje se copywriter!  Základem úspěchu každé webové stránky je totiž její obsah

Jedině kvalitní obsah přitáhne pozornost…

Pokud tedy chcete zvýšit návštěvnost vašich stránek, pak musíte obsah vašeho webu pravidelně obměňovat. Vyhledávače si zvyknout, že na vašem webu najdou vždy něco nového a budou jej dále doporučovat při výsledcích vyhledávání. 

Coypwritera nepotřebuji, texty si napíši sám…

Výborně, know-how tedy znáte, proč tedy využívat služeb copywritera? Vždyť texty si můžete napsat klidně sami! Samozřejmě – jenže nic není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. A přestože se může zdát, že není na světě nic jednoduššího než je copywriting, opak je pravdou. Ne každý pisálek je skutečný copywriter. Ne každý majitel webových stránek dokáže přitáhnout pozornost poutavými texty. Nepodceňujte tedy copywritera! I tato činnost má svá pravidla a je důležité je znát.

Copywriter zvýší obrat i prodej…

Zkušený copywriter – textař vám dokáže zvýšit obrat i návštěvnost webu již během několika málo dní. V případě eshopu například stačí správná úprava popisu produktů a zvýšení prodeje může být až o 100%. 

Úkolem copywritera není však jen správně formulovat text. Jeho úkolem je vymyslet takový text, který by byl přesvědčivý a dodal mu ty správné, přesvědčující argumenty – slogany. Jeho úkolem je postarat se o public relations vašeho podnikání a nechat vašim webovým stránkám správně proniknout do internetového prostředí.